Budujemy dla Ciebie

 BIURO SPRZEDAŻY

Poszukujemy pracownika:

Inżynier budowy

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie pracy Kierownika Budowy w realizacji kontraktu,

  • Planowanie, koordynacja i kontrola realizowanych prac na budowie,

  • Przygotowanie i analiza harmonogramów wykonywanych robót,

  • Kontakt z klientem, koordynacja zmian lokatorskich, przekazywanie lokali.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru kubaturowego,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy,

  • Znajomości prawa budowlanego, norm technicznych i przepisów bhp,

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, zadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

  • Prawo jazdy kat B,

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną, nastawioną na rozwój to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Prosimy o przesłanie CV oraz klauzuli na adres developer@optal.com.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez OPTAL DEVELOPER - JANUSZ BRANICKI JAROSŁAW CHRAPKOWSKI, JERZY PRYWIŃSKI SPÓŁKA JAWNA  z siedzibą Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 15, w celach rekrutacyjnych."

Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest OPTAL DEVELOPER - JANUSZ BRANICKI, JAROSŁAW CHRAPKOWSKI, JERZY PRYWIŃSKI SPÓŁKA JAWNA  z siedzibą Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 15. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Bydgoszcz ul. Chodkiewicza 15

ZAWARTOŚĆ NINIEJSZEJ STRONY INTERNETOWEJ MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. OPTAL DEVELOPER SP. J. NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNE OFERTY |  Copyright 2020 Optal Developer Sp. J.

Created by Bikam Marketing